На Тернопільщині раніше судимі усе частіше обкрадають людей

0
111

У Тернополі на Привокзальному майдані житель Івано-Франківщини очікував на прибуття свого потяга. І тут до нього підійшов незнайомий чоловік. Слово за словом, виникла суперечка, яка перейшла у шарпанину.

Коли ж усе закінчилося чоловік з сусідньої області зауважив, що у нього зникли гроші і мобільний телефон. Він одразу звернувся до поліцейських.

До честі тернопільських правоохоронців їм доволі швидко вдалося затримати грабіжника. Той уже бував у в’язниці і то не один раз. І завжди за майнові злочини.

А у Ланівцях місцевий житель просто не встояв перед спокусою. Жінка з одного села, приїхала у райцентр по справах. У магазині на якусь мить залишила без нагляду мобільний телефон і той одразу зник. І там місцеві правоохоронці доволі швидко знайшли «липкого» на руку чоловіка. Той також раніше уже був судимий.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ