Добровільний кандидат на голову Тернопільської ОДА одразу потрапив у запас? (фото)

0
6131

Це вже перестає бути смішним, але Андрій Козак, який активно підтримує Зеленського і просить того віддати йому посаду голови Тернопільської ОДА, ніяк не зупиниться і продовжує боротьбу за омріяне крісло.

Вчора молодий чоловік добровільно відвідав військовий комісаріат. І навіть лякав людей тим, що готовий пройти якусь медичну комісію.

Судячи з усього таки пройшов, бо сьогодні виклав на своїй сторінці у Фейсбук, якийсь документ. Написав, при цьому, що тема «уклоніста» закрита.

Я не спеціаліст у тих військових справах, але ніяк не можу зрозуміти чому посвідчення тимчасове. І поцікавився кому і чому його видають:

– взятим на військовий облік, яким присвоєні первинні військові звання офіцерського складу запасу (до надходження їх особистих справ);

– тим, хто втратив військовий квиток (до його отримання);

– тим, хто не проходив військову службу (військові збори) і не має військово-облікової спеціальності;

– визнаним призовними комісіями непридатними в мирний час, обмежено придатними у воєнний час до військової служби за станом здоров’я (до підтвердження цього рішення під час повторного медичного огляду);

– тим, хто прибув з місць позбавлення волі.

Тобто майбутній очільник області одразу потрапив у запас? То так можна всім чи тільки тим, хто претендує на високі посади?

Читайте також: Хлопець з Тернопільщини настільки серйозно хоче стати головою ОДА, що навіть пішов у військкомат

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ