Добровільний кандидат на голову Тернопільської ОДА обіцяє за півроку перетворити область на Лас-Вегас

3
13109

Не минуло ще й доби, як Президент України, самі знаєте хто, прийняв добровільну відставку голови Тернопільської обласної адміністрації Ігоря Сопеля, як на цю посаду уже з’явилися кандидати.

І чи не першим з них став 24-річний житель Тернопільщини Андрій Козак. Молодий чоловік вивчав економічну і соціальну географію у ТНПУ ім. В.Гнатюка, а сьогодні очолює Благодійний фонд «Милосердя Заради Майбутнього». Сьогоднішнього главу держави він підтримує з того моменту, коли той, самі знаєте хто, вирішив поборотися за президентську посаду.

Пан Андрій у своєму зверненні до першої особи країни наголошує, що було багато перемог, але є і певні розчарування. Останні стали можливими через те, що до команди президента потрапило багато випадкових людей. А ось він особисто більше не може ні мовчати, ні терпіти отой стан справ. І тому готовий очолити Тернопільську ОДА.

Якщо ж його кандидатуру затвердять, то він приведе до влади молодих і освічених людей віком до 30 років. Усі, хто раніше займав хоча б якусь посаду при владі, одразу опиняться за дверима обласної адміністрації.

Крім того, пан Андрій Козак має чітке бачення, як зупинити потік молоді на Польщу. (Про інші країни чомусь не згадується). Він точно знає, як Тернопільщину перетворити на туристичний розвинутий край, при цьому один з найкращих в Україні. За тиждень новий, поки ще не призначений голова ОДА гарантує наведення порядку в області. Протягом місяця він дасть доброго прочухана усім місцевим корупціонерам. І за отой же місяць знайде іноземних інвесторів. А за півроку перетворить Тернопілля на Лас-Вегас. І це він не обіцяє, а гарантує.

Андрій Козак погоджується навіть на випробувальний 30-ти денний термін. І за цей час він готовий довести кожному, що на зміни не варто чекати 5 і 10 років. Він зробить революцію значно швидше і покаже кожній області, що потрібен мудрий керівник, який бачить майбутнє своїх дітей саме там, де він керує.

Тепер залишилося тільки дочекатися рішення Президента України і потерпіти ще якихось півроку. І заживемо нарешті ми з вами так, що аж ух…

3 КОМЕНТАРІ

  1. Чому ні А ящо обіцянки не будуть виконані. Мені тебе шкода. Таке мають заявлити перші особи держави. Якщо ні то майдан і висилиця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ