Хто на Тернопільщині став першою жертвою китайського коронавірусу

0
4029

Здавалося б, ще донедавна мешканцю Хоросткова Ігорю Сопелю не варто нарікати на життя. Після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, йому раптом запропонували очолити Тернопільську обласну адміністрацію. Злі язики подейкували, що можливим це стало через близьке знайомство Ігоря Михайловича з двома братами, один з яких давно і успішно смішить людей, а другий не так вже давно і без особливих успіхів служить людям у Верховній раді.

Здавалося б, живи собі і життям отим насолоджуйся. А щоб не так нудно було насолоджуватися ще й підтягни в адміністрацію кількох земляків. І так би й переїхала значна частина Хоросткова у Тернопіль, якби в Китаї не придумали якийсь коронавірус. Здавалося б, що тут такого – де той Китай, а де Тернопіль.

А тут, як на лихо, надумалося комусь з отого Китаю привезти кілька десятків чоловік і саме на територію Тернопільської області.

Та везуть, то хай собі везуть, не в кабінеті ж у Ігоря Михайловича їх планували розмістити. Але тут чомусь деякі несвідомі громадяни виявили спротив. І то доволі активний. Дійшло аж до блокпостів і цілодобового чергування. Для привезених з Китаю довелося шукати інше місце, а ось Ігорю Сопелю тепер доведеться також шукати, але інше місце роботи.

В офісі Президента запевняють, що голова Тернопільської ОДА сам написав заяву про відставку. Але хто ж йому повірить, хто ж, будучи при здоровому глузді, сам відмовляється від посади на якій можна нічого не робити і отримувати за це немаленьку зарплатню.

А Президент України самі знаєте хто цю відставку прийняв.

Ось так доволі несподівано на Тернопільщині з’явилася перша жертва китайського коронавірусу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ