Чи будуть жителі Тернопільщини протестувати проти повернення своїх земляків ще і з цієї країни

0
2686

Що таке коронавірус жителям Тернопільщини уже розповідати не варто. Останні кілька тижнів ця китайська проблема, певною мірою, стала і проблемою нашого регіону. І то настільки суттєвою, що голова Тернопільської ОДА через неї позбувся посади.

Але сьогодні у світі є ще одна країна, яка вже має через коронавірус доволі суттєві проблеми. Це – Італія. Влада цієї країни запровадила карантин у 10 муніцмпалітетах регіону Ломбардія, провінції Лоді – Касалпустерленго, Кодоньо, Кастільоне-д’Адда, Фомбіо, Малео, Сомалія, Бертоніко, Терранова-де-Пасеріні, Кастельгерсундо і Сан-Фіорано, а також – муніципалітеті Во ‘Еуганєо в провінції Падуя, регіоні Венето.

Тернопільщина ж давно належить до області, яка має доволі тісний зв’язок саме з Італією. Доволі багато наших земляків там перебувають не лише на заробітках, а вже й залишилися на постійне місце проживання. А консульська служба України рекомендує утриматися від поїздок у цю країну.

А тим українцям, які зараз перебувають в Італії варто бути обережними, намагатися уникати уражених вірусом провінцій і обов’язково повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої консульської установи. Якщо ж температура тіла піднімається, з’являється кашель телефонувати на гарячу лінію 1500.

За офіційною інформацією кількість хворих на корона вірус в Італії досягла позначки 165 осіб. Четверо людей померли від цієї хвороби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ