Смарт-годинник від Apple – надійність, перевірена роками

0
105

Американська компанія Apple вже давно зарекомендувала себе як якісний електронної техніки. На сьогодні смарт годинник є одним з актуальних товарів торгівельної марки. Лінійка моделей постійно оновлюється. Якісні та ультрасучасні Apple Watch можна придбати в Інтернет-магазині «Територія твоєї техніки» https://www.ttt.ua/ua/shop/category/gadzhety/smart-chasy/smart-smart-chasy/brand-apple.
Кожний розумний портативний пристрій випускається в декількох варіантах:

 • основний (вартість залежить від комплектації);
 • Sport (найменше комплектування – найнижча ціна);
 • Edition (скоріш слугує як прикраса-аксесуар).Окрім цього, в кожній версії є лімітовані серії, які створюються за підтримки зі світовими брендами.Якість матеріалів та дизайнСмарт-годинник від Apple

  Майже в усіх примірниках однакові базові можливості, головна різниця полягає у параметрах. Корпуси виготовляються з таких видів:

  • З алюмінію;
  • нержавіючої сталі;
  • кераміки.

  Останній тип не використовують в основному варіанті, а спортивна модифікація виготовляється лише зі сталевим корпусом. Треба відзначити, що кожна нова серія збільшує кількість сировини виготовлення і кольорової гами. Ремінці і браслети можна замовити різноманітних матеріалів у всілякому забарвленні.

  Функціонування

  Розрізнення у функціоналі присутні для усіх поколінь. Несуттєві відмінності стосуються конкретних модулів, здатності дисплею та його діагоналі. Стандартний розмір – 38 і 42 мм. У першій серії Apple Watch допускається недовгий час перебування під дощем, у другій – набагато довший, а третя, взагалі, передбачає безпечне занурення під воду. Оригінал без iPhone має слабкі можливості, часофони другого різновиду можуть працювати без смартфона, а третій має LTE-модуль та відрізняється автономною роботою.

  Вибір старт-техніки

  Якщо ви раніше не стикалися з такою річчю, вам підійде модель першого виду. Вони не дуже дорогі й дозволяють вам насолоджуватися цікавими зручними функціями, які покращать ваше життя. Більш досвідчені користувачі можуть обрати Apple Watch 3. Таке придбання чудово підійде для занять з плавання або як контроль свого самопочуття. В обох випадках розробники створили багато корисних опцій. «Територія Твоєї Техніки» надає великий асортимент продукції розумних годинників, з яким ви можете ознайомитися у каталозі на сайті. Оперативне доставлення по Києву та Україні в стислі терміни стане приємним бонусом для покупців. Будьте сучасними та користуйтеся новими технологіями сповна.

   

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ