5 кращих спортивних гаджетів

0
39

Існує багато девайсів, які покращують тренувальний процес за рахунок сучасних технологій, що дають можливість досягати високих результатів.

Фітнес браслет

Фітнес-браслети, різноманітні смарт-годинники і інші пристрої, що контролюють активність користувача – це, звичайно, добре. Але ті, хто по-справжньому захоплений бігом, знають, що не настільки важливі різні бонуси і стильний дизайн – важливіше підібрати годинник для бігу з хорошим пульсомірів і GPS. Спортивний годинник Honor Band 4 підходить саме для бігунів, але сподобається також і тим, хто хоче контролювати інші свої тренування. При цьому годинник виглядають дуже класично і важить всього 23 г, чим відрізняються від більшості суворих бігових побратимів.

У біговому режимі може підраховувати швидкість, темп, час, відстань, динамічні характеристики бігу, частоту пульсу, в тому числі в спокої (для цього є точний оптичний пульсометр), частоту кроків і довжину кроку, зміни висоти і тиску … Якщо в погану погоду віддаєте перевагу бігати в залі на доріжці – для цього теж є спеціальний режим. Фізичний стан користувача контролюється, що називається, по всіх фронтах.

Кардіодатчики або монітор серцевого ритму

Це девайс, який контролює серцевий ритм спортсмена. Надівається він на грудну клітку і за рахунок імпульсів зчитує роботу серця. Для багатьох тренувань дуже важливо тримати пульс в певній зоні, для цього добре підійде даний аксесуар.

Тренувальна маска

Це спортивний гаджет, який обмежує надходження кисню під час тренування. Такі гіпоксичні тренування корисні для поліпшення витривалості, а також удосконалення м’язів дихальної системи.

Девайс являє собою маску з клапанами для вдиху і видиху з регульованим опором. Крім тренування дихальних м’язів, вона дозволяє навчитися правильно дихати під час тренувань.

Bluetooth-навушники

Інноваційні навушники, які дозволяють слухати музику без проводів. Ця технологія особливо зручна для занять спортом і пробіжок, оскільки немає необхідності в проводах, які заважають, і телефон, який потрібно тримати в руці. Високоякісний аудіо звук і комфортне перебування в вухах – все це те, що так необхідно для бігу і тренувань.

Смарт скакалка

Це скакалка, яка зчитує час і кількість зроблених вправ. Вона є універсальним тренажером для підтримки спортивної форми. Її можна використовувати в різних видах спорту для розігрівання організму, в таких як атлетика, акробатика, єдиноборства та інші.

 
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ