Бар Пасаж Адлера і 13 причин відвідати цей заклад!

0
269

Сучасні споживачі ставлять перед розважальними закладами високі вимоги. Це природне явище, адже саме так працюють закони ринку. До будь-яких викликів готова мережа закладів Файного міста. Тут вміють догодити найвибагливішим клієнтам і дотримуються найвищих стандартів сервісу.

Важлива перевага мережі – постійний пошук нових і цікавих форматів. Нещодавно Сім’я Файного міста поповнилася новим закладом. Він відразу став одним з найпопулярніших місць відпочинку молоді.

Бар в Тернополі з оригінальною концепцією

Заклад розташований в центрі міста. Це найсучасніший і найбільший бар в Тернополі, що працює до 4:00. Сюди можна прийти з великою компанією друзів і гарно відпочити у демократичній та затишній атмосфері. Назва закладу – Пасаж Адлера, в честь старовинної вулиці міста.

Ідея закладу – розвиток барної культури в Україні. Тут відбуваються цікаві розважальні події. Алкогольні коктейлі готують кращі бармени з високим рівнем кваліфікації. Заклад приймає активну участь у виставках БАРтендер. Відвідувачі мають можливість скуштувати:

  • класичні і найпопулярніші в світі напої та оригінальні авторські коктейлі;
  • національні настоянки і вишукані вина;
  • тонізуючі напої.

Бар Пасаж Адлера 13 поєднує принципово різні речі. Тут завжди людно і весело, але дизайн з оздобленням спокійних відтінків зеленого кольору та натуральної деревини створює затишну атмосферу. Заклад має демократичне спрямування, але турботливе і гостинне ставлення працівників Пасаж Тернопіль до кожного клієнта виводить заклад на рівень розкішних ресторанів.

Ви впевнені, що такий сервіс повинен коштувати дорого? Мережа закладів Файного міста добре відома демократичними цінами. Новий бар Тернопіль не став виключенням. Тут можна гарно відпочити без особливих витрат.

Меню Пасаж Адлера: широкий вибір страв на будь-який смак

Переважна більшість барів пропонує обмежений перелік закусок. Але меню Пасаж Адлера приємно дивує різноманіттям. Тут можна смачно поїсти, скуштувати страви, що стали всесвітньо відомими хітами і своєрідними гастрономічними візитівками різних народів світу:

  • тайські супи;
  • мексиканська кесадилья;
  • середземноморські салати;
  • найсмачніші бургери Тернопіль;
  • м’ясо та овочі, приготовані на грилі;
  • вишукані французькі та італійські десерти.

Бар пропонує послугу доставки їжі. Кур’єрська служба працює з 12:00 до 23:30. Мінімальна вартість замовлення складає лише 200 грн. Скористайтеся цією можливістю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ