На Тернопільщині жорстокі вбивці достроково вийдуть на волю через недолугий закон

1
428

25 грудня 2015 року на Тернопільщині сталося жахливе вбивство. Того дня у Підволочиську двоє чоловіків перерізали горло таксистці. Жертві вдалося втекти від нападників і проїхати кілька кілометрів. А померла вона вже у лікарні.

Судовий розгляд цієї справи тривав з липня того ж року і до вчорашнього дня. І ось у Тернопільському міськрайонному суді нарешті поставили крапку у цій справі. Одному з нападників присудили 15 років позбавлення волі, іншому – 13.

Але як стало відомо сайту ПроТе, згідно із «законом Савченко» їм рік іде за два. Тому ледь не половину строку вбивці вже практично відбули.

1 коментар

  1. а хто цi закони приймав? Хто дiтей виводив в жару стояти за Надiю Савченко? Це були не ви часом? Чого ж тепер обзивати недолугими такi дуже европейськi демократичнi закони? Та ще й сюди додайте брехню. що на вас напала Росiя в той час. коли свинячий пастор Турчинов дав наказ бомбити Луганськ. Чи це Також Росiя зробила? Вам голови дурять. а ви – на Майдани. щоб вони багатiли. а вашi дiти вiддавали за це життя. а ви ще й пiдтримувати цю свору псiв ненажерливих будете. I, видно, кiнця i краю цьому нема.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ