Кондиціонери Cooper & Hunter: вже в продажу

0
115

Ринок кліматичної техніки України рясніє самими різними брендами, відомими і не дуже, якісними і дешевими. Американська компанія Cooper & Hunter грунтовно осіла в Україні не так давно: офіційне представництво відкрилося в 2002 році і поступово кондиціонери завойовують покупця з різними запитами і з гаманцем різної товщини. Довговічність, 5-7-річний термін роботи систем без обслуговування і різноманітність моделей все частіше оцінюються українським споживачем.

Особливості кондиціонерів Cooper & Hunter

Станом на 2019 рік, купити кондиціонери Купер Хантер в Києві, Одесі, Дніпрі або Львові можна як у офіційних дилерів, так і в партнерських торгових мережах, що не скасовує дворічну гарантію і можливість кваліфікованої інсталяції після покупки.

Заводи з виробництва кондиціонерів Cooper & Hunter розташовані не тільки в США, але і в Гонконзі, де випускають апаратуру, що відповідає європейським стандартам з контролем якості. Фірма спеціалізується виключно на кліматичній техніці, тому основні комплектуючі розробляла силами власного науково-дослідного підрозділу. Компресори та електродвигуни компанія закуповує у лідерів галузі Toshiba, Mitsubishi, Matsushita, Sanyo і Daikin, тим самим забезпечуючи тривалий термін служби і ефективність роботи.

Незважаючи на преміальне оснащення і функціонал, ціни на кондиціонери і спліт-системи Cooper & Hunter залишаються в межах досяжності для широкого кола споживача. Наприклад, спліт-системи Cooper & Hunter серії Air-Master Plus в магазині Алло обходяться в середньому 7-8 тисяч гривень зі знижкою 75% на професійну установку і настройку. Спліт-системи цієї серії можуть працювати як в режимі охолодження, так і нагріву, з можливістю програмування і дистанційного керування режимами роботи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ