Жителі Тернопільщини надають перевагу приватним стоматологам

0
60

За даними вибіркового опитування домогосподарств, протягом  2018 року в медичні заклади за допомогою звернулось 77,0% населення Тернопільщини. З них сімейного лікаря в поліклініці відвідали 79,9% осіб, спеціалістів у поліклініці – 58,2%, приватного стоматолога – 17,0%, стоматологів у державних медичних закладах – 7,3%, платні медичні установи або приватно практикуючого лікаря (крім стоматолога) – 5,1%. Послугами швидкої допомоги скористалось 2,7%.

Із осіб, які відвідували медичні заклади, 62,9% звертались по причині хвороби або проблемою зі здоров’ям, 32,8% – для проходження профілактичного огляду, 1,9% – за поновленням рецептів, 0,3% – через нещасні випадки або травми, 2,1% – з адміністративної причини (отримання документів, листа-довідки).

За останній рік у кожній сім’ї хоча б один із її членів потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного приладдя.

Проте для 5,3% домогосподарств отримання послуг з охорони здоров’я виявилось проблемним переважно з причини високої їх вартості.

Головне управління статистики у Тернопільській області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ