На Тернопільщині зустрінуться вчителі, які вважають себе білими воронами

0
45

28 березня 2019 року  у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї» відбудеться Афілійована (не)конференція mini-EdCamp Velyki Gaji  “Інтеграція, емпатія, командна робота в Новій українській школі”.

Це – захід з обміну досвідом для відповідального вчительства, яке прагне кращої якості знань для наших дітей. По-друге, можливість заявити про нашу громаду, її прогрес. По-третє, на захід реєструються вмотивовані люди з усієї України (плануємо більше 150 учасників, більше 20 експертів). Тематику  (не)конференції  визначили в руслі тем Нової української школи.

Про EdCamp

  1. Найголовніший принцип EdCamp – це свобода! Яку активність обрати вчителю, на сесію до якого експерта піти, як не пропустити чогось цікавого, залежить від учасника.  Програма міні-EdСamp Velyki Gaji буде у кожного.
  2. Надзвичайно важливо, що усі експерти/-ки будуть доступними для консультацій протягом дня та братимуть активну участь у всій програмі міні-EdCamp Velyki Gaji.
  3. Впродовж дня буде багато можливостей для розвитку і нових знайомств, усі сесії проходитимуть у дискусійному форматі!

“EdCamp” – це горизонтальний демократичний простір, і всі тут перебувають на одному рівні. Тут  немає VIP- чи зарезервованих місць та інших “караваїв”.

На одній із конференції був заступник міністра освіти Павло Хобзей. Він довго й охоче спілкувався з учасницями й учасниками в холі, і коли прийшов до зали, усі місця були зайняті. Він собі спокійно присів на підвіконні й не мав жодних образ. Всі почали писати з різних джерел смс: “Ви з’їхали з глузду У вас замміністра сидить на підвіконні!”. Але тоді вчителі/-ки зрозуміли, що в освітньому процесі вони справді важливі. Так само, коли на конференції приходить Лілія Гриневич, вона зі всіма вільно, спілкується.

Едкемпери називають себе та українське вчительство білими воронами – за те, що ті не бояться впроваджувати зміни у своїх школах. І це починається одразу після приїзду до школи. Головне відбувається не на самих подіях, а після них – коли вчитель/-ка повертається у свій клас. Адже Нова українська школа щоденно твориться на уроках!

Захід проходить у цікавому дискусійному форматі, надає освітянам за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації. Події EdCamp є важливим майданчиком комунікації реформи НУШ та включені до офіційних заходів департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки. Кожен учасник сам формує свій день, вибирає до кого піти повчитися. Для багатьох попервах це стає навіть мукою, тому що коли тобі вся програма прописана наративно й лінійно, це просто. А коли ти отримуєш свободу – треба проаналізувати сесії ( у нас їх  одночасно проходитиме 10), прийняти власне рішення… Це вимагає відповідальності.

Міністерсво  освіти і наука зацікавлене і сприяє проведенню таких подій та просить зараховувати кількість годин (не) конференції до обсягу підвищення годин  кваліфікації її учасникам.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.