Зберігайте яскраві моменти оригінально

0
125

Сучасна цифрова техніка дозволяє в будь-який момент відобразити те, що відбувається – гарне природне явище, незвичайну ситуацію, красива архітектурна споруда. Можна роздрукувати знімок на папері і милуватися, дістаючи із шафи. Познайомтеся з новим не шаблонним варіантом розміщення фотографій – друк на магнітах. Можна замовити цікавий подарунок близьким, друзям, колегам або для себе, адже привозили з-за кордону китайський ширвжиток не подарує стільки душевної теплоти, скільки здатні піднести зроблені власними руками знімки, віддруковані на магнітах.

Від цікавої ідеї до живого втілення

Замовити друк на магнітах легко. Заходьте на сайт цифрової друкарні Фотоміст, відкривайте редактор і творіть!

Тут можна оформити будь-яку фотографію для друку на магнітах за кілька кроків:

  • завантажили фото;
  • зберегли проект;
  • відправили до редакції для друку.

Скористайтеся більш оригінальною ідеєю зробити колаж з фото на магнітах. Він буде складатися з дев’яти, об’єднаних одним змістом зображень розміром 60 х 90 мм. За невисоку плату ви отримаєте унікальний набір, здатний нетривіально прикрасити нудну металеву поверхню. Завантажте знімки в редактор, скористайтеся функцією розумного розміщення або самі розташуйте їх, як вважаєте за потрібне. Додайте з нашої безкоштовної бази необхідних декоративних елементів – рамок, вензелів, фонів, масок.

Для відправки ескізу до друку, необхідно створити обліковий запис. Так ви зможете зберігати всі свої макети перед відправкою в друк і накопичувати бонуси за кожне придбання.

На виконання замовлення друкарні буде потрібно всього три робочих дні. Хочете швидше – зробимо за два при натисканні на кнопку «Строковий». Готова посилка ретельно упаковується і відправляється адресату.

Такі подарунки дарувати приємно

Друк на магнітах варто замовити з кількох причин:

  • нетрадиційна ідея для ненав’язливого презенту;
  • висока якість картинки, що отримується завдяки роботі друкарні на професійному обладнанні;
  • створення макета в безкоштовному редакторі з доступом до бази декоративних елементів;
  • невисока вартість послуг;
  • короткі терміни виготовлення;
  • швидка доставка в будь-яку точку країни.

Красиві подарунки дарувати не соромно, отримувати приємно, передарувати неможливо, зберігати – довго і радісно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ