Безпеку тернопільської ОДА відтепер пильнує робот

0
331

РоботОстанніми днями тернополяни частіше скаржаться на посилення безпеки в обласній державній адміністрації. Подейкують, що на вході вимагають паспортні дані і розмір взуття, а на горішніх поверхах чатують озброєні нацгвардійці. Дехто каже, що на восьмому чи сьомому поверсі навіть бачив чи то танк, чи то самохідну артилерійську установку. Хоча це, швидше за все, той випадок, коли страх має великі очі. І ще деякі люди кажуть (а не всім людям варто вірити), що один з кабінетів «білого дому» скоро віддадуть під вольєр службовим собакам.

Перша особа області, Степан Степанович Барна, коментуючи ці чутки, заявив, що посилення охорони пов’язане з тим, що почастішали випадки «замінування» державних установ.

РоботІ ось, щоб вже як слід убезпечити працівників адміністрації і їх керівника від «мінерів-любителів» напроти «білого дому» встановили спеціально запрограмованого робота. У його обов’язки входить ідентифікувати всіх відвідувачів установи і звіряти їх «фейс» з даними Інтерполу, ЦРУ, Мосаду, МІ-6 і СБУ. Для повної гарантії планували «залізного сторожа» підключити ще до російських спецслужб. Але спеціальна плата, ідентифікувавши пам’ятник Степану Бандері, наробила неприємного запаху і згоріла.

Як би там не було, але тепер Степан Степанович і його колектив можуть працювати спокійно і не відволікатися на повідомлення про замінування. Якщо у «білому домі» і будуть якісь масові евакуації, то хіба для того, щоб сфотографуватися у вишиванках на фоні Бандери.

Руслан ДОРОТЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ