Тернополянка розповіла, що сумочку можна підбирати під колір взуття навіть якщо вам за 20

0
262

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук візажист, стиліст, власник школи макіяжу тернополянка Юлія Остапчук вирішила дати відповідь одному блогеру щодо того чого не варто носити жінкам «за 20».

Отже, пані Юлія категорично не погоджується з твердженням, що коричневий колір додає віку. Особливо враховуючи, що цього сезону саме цей колір доволі модний. Тому тут головне правильно підібрати відтінок, адже коричневий буває світлим, темним, холодним і теплим.

Щодо того, що якщо жінка одягнулася у чорно-білій гамі, то потрібно обов’язково додати третій колір. Для чого?, – запитує пані Юлія. Адже мова йде про класику і її не варто нічим розбавляти.

Також тернополянка радить не звертати уваги на тих, хто не рекомендує підбирати сумочку під колір взуття. Тут усе залежить виключно від смаку. І якщо ви обрали такий образ це аж ніяк не означає, що ви старомодні.

Отой блогер запевняв, що жінкам яким «за 20» категорично протипоказані неонові кольори. Аж ніяк, переконує жінок пані Юлія. Це дуже модний тренд. Тому носіть, просто «посуньте» колір від обличчя. Одягнуть спідницю, взуйте туфлі чи просто візьміть сумочку.

Ну і на останок щодо того, що на руці з обручкою не варто більше носити перстні. Варто. Підберіть відповідну композицію в одному стилі і ваша обручка засяє «новими барвами».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ