Депутати місцевих рад з Тернопільщини приховують своє майно

0
71

Зокрема, працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено та направлено до суду протокол стосовно депутата Лановецької районної ради, який не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані.

Встановлено, що у 2017 році депутат придбав транспортний засіб вартістю понад 180 тис грн, однак, всупереч вимогам ст.52 Закону України «Про запобігання корупції», незважаючи, що вартість придбаного майна перевищувала 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.

Також працівниками УЗЕ в області складено та направлено до суду протокол стосовно депутата Байковецької сільської ради, який несвоєчасно, без поважних причин, подав е-декларацію за 2017 рік.

За рішенням судів, за послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні депутатів визнано винними та накладено на них адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі відповідно 100 та 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ