Де для тернопільських малюків розвиваючі заняття проводитимуть безкоштовно

0
402

Серію занять для карапузів (від 2 до 4 років) та діток від 4 до 7 років розпочинають у обласній бібліотеці для молоді, що на Новому світі. Гратись, веселитися і водночас  розвивати здібності – такими будуть заняття для непосидючих діток у бібліотеці.
Перше заняття з казкотерапія “З дітьми та для дітей” розпочалося у бібліотеці сьогодні. Тренінг став першим заходом із тридцяти.

– Всі дітки люблять казки, бо для них це надзвичайно цікава та захоплююча мандрівка, – розповідає  модератор проекту  Світлана Порплиця. – Герої казок, ситуації, які обігруються там, дають малюкам впевненості та захищеності. Тому сьогодні дітки допомагали Колобку погодувати лісових звірів (які звірі чим люблять ласувати?), провели його різними стежками у лісі, щоб Колобок не заблудився.

Малюки на заняттях будуть знайомитись з новими друзями, героями казок – Вінні Пухом, Крокодилом Геною, Айболитом, Білосніжкою і навіть непосидою Петриком П’яточкіном, кажуть ментори проекту. Всі вони будуть знайомити діток простим та складним навичкам: для чого мити руки, чи що робити, щоб не боятися темряви.
Пальчикова гімнастика та творчі заняття допоможуть діткам розслаблятись, бути уважнішими.

– Будуть також творчі заняття, адже цікаво складати кубики, розмальовувати, ліпити пластиліном, – продовжує Світлана Порплиця.

Заняття “З дітьми та для дітей” проходитиме щочетверга у  мультимедійній кімнаті “Smart Kid” (бібліотека для молоді, вул. Нечая,29).

Навчання “Цікаві малюки” для діток 2-4 років щовівторка.

Участь у тренінгах безкоштовна за наявністю читацького квитка.

Анеля ПРОТАСЕВИЧ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ