Минулого року на Тернопільщині причиною спалахів кишкових інфекцій найчастіше ставали курячі яйця

0
67

Минулого року на Тернопільщині зафіксували 5 спалахів кишкових інфекцій. Постраждало 65 осіб, з яких 57 дітей. Один спалах пов’язаний із закладом громадського харчування і 4 з дошкільними навчальними закладами.

У дитячому садку-яслах «Калинонька» міста Збаража захворіло 23 дітей і 4 дорослих. У Микулинецькому ясла-садку «Веселка» захворіли 12 дітей. 10 дітей захворіли у навчально-виховному комплексі «Гаївська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» Кременецького району. 6 дітей захворіли у тернопільському ДНЗ №14.  У борщівській «Ресторація MISTO» захворіли 6 дітей і 4 дорослих.

В усіх випадках причиною спалахів послужили грубі порушення вимог чинного санітарного законодавства, зокрема: порушення технології приготування страв, недотримання погоджених перспективних меню, використання немаркованих курячих яєць невідомого походження, відсутні умови для миття і обробки курячих яєць, формальне ведення документації особливо з організації харчування, відсутність дезинфікуючих засобів, неправильне їх використання та інші.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ