На Тернопільщині дехто продає рибу, яка не має документів

0
208

31 грудня під час проведення рибоохоронного рейду на продовольчому ринку в м. Чортків (вул. Ринок) Тернопільський рибоохоронний патруль викрив два порушення незаконного збуту біоресурсів. При перевірці продавці (жителі м. Чортків та Гусятинського району) не змогли надати документів, що свідчать про законне походження риби. В результаті у порушників вилучено 6,3 кг біоресурсів, а саме: короп – 3 шт., карась – 4 шт. та щука – 5 шт.

За даними фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чортківського районного суду.

«Повідомляємо, під час покупки біоресурсів ви маєте право вимагати у продавців документи, що підтверджують законність їх походження та сертифікат якості. Якщо таких документів немає – прохання одразу телефонувати на «гарячу лінію» до рибоохоронного патруля Тернопільщини», – повідомили у відомстві.

У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ