На державних дорогах Тернопільської області працює майже 100 спецмашин

0
66

Проїзд державними автошляхами Тернопільщини забезпечений у повному обсязі, попри те, що з ночі у регіоні випало від 3 до 5 сантиметрів снігу.
Загалом на державних дорогах задіяно 96 одиниць техніки та 146 дорожніх працівників. Станом на 7 ранку дорожнє покриття по мережі оброблене протиожеледними матеріалами, робота техніки триває.

Вкотре нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.

НА ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ 96 СПЕЦМАШИН

НА ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ 96 СПЕЦМАШИН——————————————————————————————-Проїзд державними автошляхами Тернопільщини забезпечений у повному обсязі, попри те, що з ночі у регіоні випало від 3 до 5 сантиметрів снігу.Загалом на державних дорогах задіяно 96 одиниць техніки та 146 дорожніх працівників. Станом на 7 ранку дорожнє покриття по мережі оброблене протиожеледними матеріалами, робота техніки триває.Вкотре нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області. В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.НА ВІДЕО – РОБОТА СПЕЦТЕХНІКИ НА ТРАСІ ГОРОДИЩЕ-ЗАРВАНИЦЯ-БУЧАЧ

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Тернопільській області Середа, 2 січня 2019 р.

На відео – робота спецтехніки на трасі Городище-Зарваниця-Бучач

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ