Тернополянка закликає людей зняти маски і показати себе справжніми

0
387

Тернополянка Оля Биндас започаткувала оригінальний флешмоб у соцмережі Фейсбук. Дівчина пропонує користувачам опублікувати ранкове фото, або в незвичному для публічного розгляду амплуа з хештегом #Покажисвоєсправжнєлице. Розповісти про якісь свої слабкості, попри які, а можливо в тому числі завдяки ним, вами захоплюються люди.

– Неодноразово з подругами говорили про те, що в час соцмереж кожен з нас виставляє себе в кращому світлі, – розповідає Оля. – В нас є багато вдалих світлин і розповідей наших успіхів, але ми рідко ділимось тим, що ховається за заштореними фіранками.  Приміром, якось їдучи в сільській маршрутці, я зустріла Beauty блогерку, котра була вдягнута просто, а не так як на своїх постах, на обличчі не було косметики, і та, на мій подив, знаючи мене і дивлячись на мене впритул, не привіталась і вдала, що це не вона.

Проте флешмоб не означає, що це заклик до того, аби показати себе у негативі. Швидше – показати себе справжнім.

– Я впевнена, в кожній людині є харизма і прийняття себе та любов до себе є ключем до справжності, – продовжує Оля. – Флешмоб #покажисвоєсправжнєлице не акцентований лише на безкосметичність чи фото без фотошопу, тут мова більше про внутрішні родзинки кожної людини. Хочеться, щоб люди сміливо ділились своїми особливостями, тим, що в них є не так, як у більшості – в характері, бажаннях, захопленнях.

Чи легко показати своє справжнє лице? Думаю, для кожного по-різному. Той, хто мав більш прихильне оточення, набув у собі сміливість проявляти свої шалені, дикі сторони вільно, або ж той, у кого напрацювався внутрішній стержень, як то кажуть.

Наразі охочих взяти участь у флешмобі небагато.

– Думаю, більшість сприйняла його таким, що потребує виставляти невдалі фото чи розповідати про щось дуже сокровенне, – каже Оля Биндас. – Хочеться, щоб все закрутилось в розповідях про те, де люди насмілилися виділятися – в одязі, в діяльності чи в інших аспектах. Приміром, нещодавно познайомилась з чоловіком, котрий фотографує люки, щомісяця виставляє нові, або маю друга, котрий бігає сотні кілометрів, також робить парфуми Hand made.

До слова, ще зі школи мала досвід, коли хотілось виділитись – це засуджували деякі вчителі. Таких дітей старалися втиснути в уявлення норми і це запам’ятовується нами як стрес. Так само як і незнання чогось. Бо ж коли не знаєш чогось, це супер нагода пізнати це. Ті, хто витримали це і напрацювали навик прислухатися до своїх бажань виділятися, на мою думку, сміливі і сильні люди. Також сильні ті, які вміють посміятися із себе.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ