Тернополянка вважає, що фотосесія може допомогти жінці багато що змінити у житті

0
231

Для Жінок, або для всіх, кому набридло.

Дозволь собі бути вільною, вільною у пізнанні себе! Не обмежуйся!

Я вважаю, що наші фотосесії можуть стати першим кроком у тому, щоб поглянути на себе з іншого боку, відкрити щось нове і хоч трішки відчути свободу бути собою… не одягаючи ролі, які ми змушені нести щодня.

Щодня бути різною. Для свого чоловіка хорошою жінкою, для дітей хорошою мамою, на роботі – гарним працівником. І хто може сказати, що у кожній сфері йому вдається досягти успіху щодня на 100%. Ви помітили, що тут чогось не вистачає? Чи є ця картина повною? Коли ти припинила бачити у собі особистість? Коли ти забула, що приносить тобі задоволення? Шалені дискотеки, зустрічі з подругами, гурток із танців чи йога на вулиці, морозиво в обідню перерву горня кави із книгою десь у кав’ярні наодинці із своїми думками? Хто сказав – НЕ МОЖНА? Хто сказав – схаменися? Хто сказав, що ти вже не така для цього всього? Яке право хтось має на те, щоб вирішувати, як ЖИТИ твоє життя?

А можливо, це ледь не єдина річ, що тобі належить тільки тобі – свобода вибору речей та емоцій, що можуть зробити тебе щасливою. А хто мусить знати краще? Є варіанти?

Чого тобі не вистачає саме зараз? Нової сумочки, чи, чорт забирай, ще один, так, ще один новий ліфчик? Шкіряна куртка? І не важливо скільки тобі років. Головне, що через кожен крок спрямований на задоволення власної потреби чи бажання ми наближаємось і пізнаємо саме СВІЙ світ, СВІЙ космос.

“Ніхто не може бути красивим і розумним 7 днів на тиждень 24 години на добу, хоча і хотів би.”

Моя думка, що ми прийшли у цей світ для пізнання себе та здійснення СВОЇХ мрій. І тільки, коли ми дозволимо собі це зробити, тоді і приходить щастя, успіх та здоров’я?

А що думаєте ви з цього приводу? І як думаєте, чи може фотосесія змінити ваш погляд на себе?

Наталія ПРОЦИК, фотограф

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ