На Тернопільщині люди заробляли дуже великі гроші без заробітчанства за кордоном

0
214

Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора Тернопільської місцевої прокуратури, задовольнив клопотання слідчого про запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою із внесенням 500 тисяч гритвень застави двом жителям Харківської та Кіровоградської областей, підозрюваним у шахрайстві у великих розмірах.

Встановили, що група осіб заволоділа значними коштами громадян,  телефонуючи їм з проханням надати  гроші на порятунок родичів, що нібито  потрапляли у скрутні життєві обставини. Зловмисники у телефонних  розмовах запевняли, що працюють у поліції. Частина учасників групи перебувала у місцях позбавлення волі, інші шахраї діяли в різних областях України. Зустрічаючись із жертвами, вони отримували кошти, частину яких залишали собі, а частину переказували на рахунки спільників. На Тернопільщині поки задокументували чотири випадки  шахрайства. Зокрема, потерпілий в одному з них віддав зловмисникам більше 300  тисяч гривень.

Триває розслідування за ч.2,3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах),  процесуальне керівництво у якому здійснює Тернопільська місцева прокуратура.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ