Тернополяни боргують гроші валютчикам на ринку

0
1161

валютаПам’ятаєте, як Дон Кіхот боровся з вітряками? Нині цей епізод слугує опису дій, які даремно виконувати. Ніякого результату вони не приносять. В ГУ Нацполіції в області з романом Мігеля де Сервантеса порівнюють свою боротьбу з валютниками.

Питанням незаконних фінансових операцій завжди займалося управління захисту економіки. Щоб піймати валютчика, треба зафіксувати випадок обміну грошей. Ні той, хто міняє, ні той, хто користується його послугами – не зацікавлений в цьому. Обом світить покарання. І валютчик, і клієнт несуть адміністративну відповідальність.

– Ми вже й виставляли групи нагляду, і встановлювали відеоспостереження, підходили запитували: «Навіщо?», – розповідає начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол. – Відповідають: «Я був йому винен гроші. От прийшов віддав». Тому я краще, всі сили й засоби буду направляти на інші серйозні речі, ніж на отаку дурість.

Торік в управління надійшло повідомлення, що в одного з валютників – підроблені долари. Правоохоронці під прикриттям закупили у нього 5 тисяч доларів. І виявилось, що вони справжні й зовсім не фальшиві. Але оскільки був зафіксований випадок обміну, то всі гроші пішли до суду.

– Я знаю один механізм боротьби, – усміхаючись каже Олександр Богомол, – але наскільки він буде про вокативним, – важко сказати. Якщо Мені буде відомо, що який валютник продає фальшиві долари, обов’язково зареєструємо кримінальне провадження і підемо в нього купимо. На скільки нам вистачить грошей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ