Де на Тернопільщині є аскетичне місто

0
191

Наше місто нестримне в своїй різноманітності стилю й орнаменту. Сьогодні до вашої уваги ар-деко й конструктивізм по-бережанськи. Що це таке і звідки взялось? Все просто, беремо модернізм і неокласицизм у міжвоєнний період, хай для нашого міста із невеличкою затримкою. – пише Погляд.

Тут конструкція – цариця всього. Орнаменти легкі й солідні, з неповторною чіткістю та лінійною структурою. Нетипові для сецесійної епохи засклення чарують загадковою оновленістю. Площини стулок вдало доповнені масивністю латунних клямок, що все частіше адаптовують в собі функцію й естетику.

Попри скупіший декор двері подібного стилю не програють попередникам у своїй подачі. Цікавою є й нова назва “кришталковий стиль”, краса у всьому, хай і в аскетизмі й прагматиці елементарних геометричних форм. На зміну стрімкості й вертикальному поділу модерну приходять конструкції із власною особливістю – розтягненням горизонтальних ліній, мов із життя поза простором і часом.

От в дверях як і в житті – просто потрібна нова естетична концепція, гострояскрава, такий собі neat, який просто слід відчувати, пересуваючись осінніми середмістями)

Михайло Музичка, місто БережаниБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.