Чи вплинуть прості тернополяни на якість медицини в місті?

0
96

Медична реформа в Україні стосується всіх. Проте мало хто знає, що представники спільноти можуть, і навіть повинні, докласти зусилля, щоб їхні інтереси (пацієнтів і платників податків), враховувалися та привели до позитивних системних змін у медичній сфері.

Для підвищення інформованості тернополян про перші кроки втілення реформи, проблеми, міфи та потребу залучення громадян для успішної реалізації, Коаліція ГО «Тернопільський центр реформ» проводить семінар «Роль громади в медичній реформі».

Лектором виступить Євгеній Гончар – член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, експерт групи «Реформа охорони здоров’я» в коаліції Реанімаційний пакет реформ.

Присутні дізнаються:
– які якісні зміни вже відбулися у сфері охорони здоров’я із впровадженням медичної реформи, та чого ще очікувати.
– як громадяни можуть контролювати проведення конкурсів на посади головних лікарів.
– фінансові гарантії, які супроводжують медичну реформу.
повноваження та функції уряду, народних депутатів та місцевої влади у впровадженні реформи.
– усе про підписання декларацій із сімейним лікарем.
захист персональних даних при підписанні декларацій із сімейним лікарем.

Коли: 20 жовтня, 13.00-17.00

Де: приміщення Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ» (вул.Р.Барвінських, 2)

Зауважте! Для участі ОБОВ’ЯЗКОВОЮ є реєстрація за посиланням: http://bit.ly/MedReform. Вона потрібна для надсилання учасникам детальної програми семінару та інших організаційно-комунікаційних моментів.

Довідка: семінар із комунікації реформи організований Коаліцією ГО «Тернопільський центр реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ