Після вакцинації дитини з Тернопільщини – епілепсія

1
5788

Немовля Настуня півжиття провела під крапельницями. Рятувати життя дівчинки взялися польські лікарі. Збирають гроші на аукціоні. 

Наш маленький герой! Я захоплююсь її силою і тим, як мужньо вона все витримує. Має сили крізь біль (після майже цілодобових капельниць) щодень боротися за життя і посміхатись, – пише у Facebook Віка Горошко.

Настуні Кардаш всього 11 місяців. Сім місяців з них дівчинка провела у лікарні. Зараз батьки збирають гроші на лікування в Польщі.

– Все почалося півроку тому, після щеплення вакцини “Гексаксим “, – розповідає мама Ірина Кардаш. – Місяць доню лікували у Тернополі.

Підключена до апарату штучного дихання дівчинка тиждень у глибокому наркозі провела в реанімації обласної дитячої лікарні.

– Довго не могли поставити діагноз, – продовжує мама. – Лікували все, що завгодно: прооперували вушка, бо сказали гнійний отит, кожного дня – інакший діагноз. Але необхідної спинномозкової пункції ніхто не зробив, а вірус робив свою справу… Діагноз “гострий енцефаліт вірусної етіології, епілепсія”. Далі – Київ. В “Охматдиті ” лікарі змогли врятувати Настуся. Увесь цей час ми лікувались у Києві.

Два тижні тому маму з немовлятком виписали додому. Пройшло чотири дні, потім знову реанімація.

– 24 серпня нас відпустили з лікарні додому, але, на жаль, вже 27 серпня ми знову потрапили в реанімацію, – продовжує мати. – 29 серпня вночі Настуню перевезли в Охматдит.

Далі життя дівчинки – в руках польських лікарів.

– Нам потрібно пройти курс лікування в Польщі. Лікарі з м.Лодзь з Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki погодились прийняти нас на діагностику і лікування, – розповідає Ірина Кардаш. – Для початку треба зробити спеціальний аналіз крови, який коштує 12 000 злотих (близько 92 тис 520 грн за курсом обміну НБУ). Що потрібно буде далі, ми не знаємо, це стане відомо після перших обстежень.

У немовляти імунодефіцит, тому родина просить благодійників допомогти якнайшвидше зібрати необхідні кошти. Для цього у соціальних мережах волонтери створили групу “Допомога Настусі Кардаш” , де виставляють на продаж картини та прикраси ручної роботи.

– Я благаю допомогти! Кожні 5-10 гривень можуть врятувати життя крихітки, – просить старша сестра Настуні Віра Горошко.

Для фінансової допомоги: рахунок матері у Ощадбанку: 5167 4900 5228 1269,  рахунок у ПриватБанку: 5168 7573 5691 9235 на ім”я Кардаш І.М.

1 коментар

  1. Енцифаліти та енцифаломієліти є загально визнаними видами важких вакцинних ушкоджень.

    Згідно офіційної статистики американської Національної програми компенсації пошкоджень здоров’я, спричинених вакцинацією (National Vaccine Injury Compensation Program (VICP), в США щороку визнається і компенсується від десятків до сотень таких випадків.

    В Україні на відміну від США, Великобританії, Японії тощо жодної програми компенсації смертей та каліцт, спричинених вакцинацією не існує і не планується.

    На батьків некомпетентні в цьому питанні лікарі/вчителі/посадовці спочатку тиснуть з метою змусити вколоти дитині понад два десятки доз неефективної токсичної псевдо-профілактики, а потім залишають цих самих батьків наодинці з покаліченою дитиною збирати по Інтернету гроші на лікування/похорони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ