
Лелеки збираються у зграї. Цими днями можна спостерігати, як вони сидять на лініях електропередач, серед поля, на високих деревах. у кінці серпня і на початку вересня уже відлітатимуть з наших країв.
– Через постійні дощі лелекам цього літа було добре, – каже керівник громадської організації «Зелений світ» Олександр Степаненко. – Багато води, плазунів, багато природного корму. Весна для них була важка – запізніла і суха. Квітень і травень аномально сухий. А от влітку вони почували себе досить комфортно.









































