Тернопільські патрульні затримали дуже безвідповідального водія

0
372

Кілька років тому в Україні відбувався соціальний проект «Випив?! За кермо не сідай! Споживай відповідально». Чи то кілька років надто великий термін, а пам’ять людська дуже коротка, чи то не всі тернопільські водії помітили цей проект, але практично дня не проходить, щоб у файному місті не затримали п’яного водія.

Так, з п’ятниці 3-го серпня до ранку понеділка дев’ятеро таких безвідповідальних водіїв таки сіли за кермо. Але серед них виділявся 32-річний водій Audi 100, якого патрульні затримали о 22-й годині на вулиці Київській. У чоловіка в крові було 2,23 проміле алкоголю.

В Україні для водіїв встановлена максимальна норма алкоголю у крові – 0,2 проміле. Така кількість буває, якщо випити пів пляшки легкого світлого пива. А от, щоб було більше, ніж у десять разів, як у «героя» цієї історії, потрібно випити пляшку горілки.

У водія забрали водійське посвідчення. Натомість же видали тимчасовий дозвіл на право керування машиною. Ось тільки хто гарантує, що він знову не сяде за кермо у стані алкогольного сп’яніння і не наробить якоїсь біди?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ