Відомий тернополянин відкриває ресторани, а його син – туалети

0
1576

Відомий тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк, який нещодавно назвав українців, які їдуть на заробітки за кордон «лохами», розповів про перші бізнесові успіхи свого молодшого сина. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо коротко, то Віталій Михайлович на території колишньої піцерії «Лімонті» відкрив громадську вбиральню. А ось Михайло Васильович запевняє, що це не просто вбиральня, а справжній шедевр.

«Кругом бардак, побитий асфальт, калабані такі гидкі місцями. А тут заходиш – все в білих кольорах, просто як в рай зайшов», – пише пан Гросуляк.

Варто зауважити, що у цьому туалеті унітази навіть кращі, ніж у молодшого Гросуляка вдома. Але не це є родзинкою цього закладу. Він повністю адаптований під людей з особливими потребами. А також тут є пеленальний столик. А на вході можна навіть отримати каву.

Але поскаржився пан Михайло і на місцеву владу. Майже три місяці було витрачено на те, щоб відкрити цей заклад. Постійно хтось вставляв палиці у колеса.

І на завершення свого допису Михайло Гросуляк замислився – якщо при відкритті бізнесу тепер існують такі перешкоди, то як йому вдалося з нуля збудувати п’ять ресторанів…

До слова, за «лохів» Михайло Гросуляк вибачився.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ