Чому у цій лікарні на Тернопільщині ніколи не буде лікуватися міністр охорони здоров’я (фото)

0
348

Тут один чоловік, який давно і наполегливо кожного дня  екранів телевізорів закликав українців дотримуватися карантинних вимог, сам не вберігся і десь таки підхопив корона вірус. Мова йде про міністра охорони здоров’я України Максима Степанова.

Пан Степанов лікується в домашніх умовах. Він з задоволенням ліг би у Феофанію, але там місце вже встиг зайняти інший високоповажний пацієнт.

Міг би міністр отримати кваліфіковану допомогу і в якійсь іншій лікарні. Ну хоча б у Бережанах. Але тут умови не зовсім для людей такого рівня.

Ось фото туалету, який виклала у спільноті «Підслухано в Бережанах» Наталія Лєвандовська.

Жінка пише, що у відділенні травматології, в якому зараз лежать хворі на корона вірус туалет просто у жахливому стані. Більше того, він один і для чоловіків, і для жінок. А ще тут відсутня тепла вода.

Пан міністр запевняє, що з медициною у нас все чудово. Тільки реальність аж ніяк не відповідає тому про що він каже.

Сьогодні в Україні на корона вірус хворіють і Президент, і голова Верховної Ради з заступником. Хворіють міністри і народні депутати. Якби у кожну таку ось лікарню покласти по одному високоповажному хворому, то за якийсь день, усі побутові проблеми лікарні були б вирішені. І не лише побутові, а й забезпеченням необхідними медикаментами і доплатами лікарям.

Тільки не хочуть наші чиновники лікуватися там, де нам з вами доводиться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ