Вогняну скульптуру побачать тернополяни на “Козацькому острові”

0
254

Двометрову скульптуру виготовлять гончарі на Фестивалі “Не святі горшки ліплять”. Свято у Тернополі розпочнеться 19 липня. Триватиме чотири дні.

– Ми ще узгоджуємо з майстрами, яку скульптуру будемо випалювати, – розповідає організатор дійства Уляна Джигринюк. – Можливо, це буде дерево. Більше 30 гончарів відвідають Тернопіль. Дали згоду взяти участь у фестивалі майстри з Червонограда, Івано-Франківська, Луцька, Харкова, Хмельницького, Києва, Локачі, Старокостянтинова, Дніпра, Нью-Йорка. Фестиваль гончарів розгорнеться на “Козацькому острівці” у парку “Топільче”. Протягом чотирьох днів діятимуть майстерні, ярмаркування та майстер-класи.

– Ми запросили майстрів зі всієї України, а також Польщі, Румунії, Білорусії, Америки, – продовжує Уляна Джигринюк. – Таку велику кількість професійних гончарів можна зустріти хіба-що в містечку Опішня на Полтавщині, селищі гончарів.

На ярмарку можна придбати авторські роботи учасників фестивалю. Будуть майстер-класи, конкурси.

– Торік фестиваль ми проводили вперше, – додає Уляна. – Було менше гончарів та різних заходів. Цього року буде цікавіше та драйвовіше, кажуть організатори.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ