Тернопільська журналістка висловилася про гомосексуалізм – десятим сортом вважають пенсіонерів, дискримінують багатодітних

0
386

Через київський Марш Рівності всі обговорюють тем ЛГБТ. Я нейтрально ставлюся до гомосексуалістів. Але от недавно під однією статтею натрапила на відгук “А хто їх в принципі утискає?”. І я задумалася. Ну, дійсно. На мою думку, зараз суспільство досить толерантне. Такі люди без проблем можуть винайняти собі квартиру, жити разом, працювати і ніхто їх не каменує і не розіпне. Але таке враження, що їм хочеться максимально афішувати свої стосунки і те, що в них робиться в спальні. Так, вибачте, не можна всиновлювати і офіційно реєструвати шлюб. Але без цього можна бути щасливим. І якщо вже так подумати, то так створений світ — від співжиття двох хлопців чи дівчат нащадків бути не може. Але у сучасному світі вперто винаходять новий велосипед.

У той же час в країні десятим сортом вважають пенсіонерів, дискримінують, наприклад, багатодітних. За інвалідів узагалі мовчу. І ніхто чомусь не додумається скликати марш рівності, і захищати людей кордонами поліції.

І ще одне мені не дає спокою. От гомосексуалісти запевняють: ми нормальні, ми адекватні, ми такі, як всі, просто іншої орієнтації. І тут бац — чоловіки приходять на парад в диких, божевільних рожевих сукнях і з пір’ям на голові. Я не розумію, у чому логіка. Чесно.

Це так, думки вголос, мене виперли з обговорення з цим коментом, бо він начебто образливий.

Мар’яна БОБРІВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ