Молоді тернопільські чоловіки настільки голодні, що ловлять диких каченят (фото)

0
2382

Вражаючий пост написала на своїй сторінці у Фейсбуці тернопільська журналістка Олена Брода. Вона з дитиною стала свідком, як молоді хлопці у парку виловили диких каченят.

«Можливо хтось впізнає цих голодних і збідованих хлопців, які щойно в парку впіймали двох диких каченят, – Олена. –  Можливо, є якась відповідальність за такі дії? Качка кружляла над ними безпорадно. Ми вмовляли відпустити каченят. Саша плакала і просила відпустити. Але їм «на охоту» треба. Це, звісно, аргумент».

Каченят молодики виловили із води.

– Так, на фото видно, що вони мокрі. – розповідає сайту Про Те Олена Брода. – В неглибокому ставку при самому вході до парку з боку Надставної церкви. Це молоді каченята, не дуже прудкі, тому хлопцям було легко загнати їх в глухий кут.

Мені просто дивно, ми в них питаємо: невже у вас немає серця? А вони так холодно кажуть: “Ні, немає”. І мала моя так голосно плакала, аж заходилася, бо розуміла, що каченят вб’ють а ми буквально 15 хвилин тому неподалік годували таких самих. Але навіть дитячі сльози їх не зворушили, щоб відпустити тих качок.

Опубліковано Olena Broda 13 червня 2018 р.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ