Молоді тернопільські чоловіки настільки голодні, що ловлять диких каченят (фото)

0
2320

Вражаючий пост написала на своїй сторінці у Фейсбуці тернопільська журналістка Олена Брода. Вона з дитиною стала свідком, як молоді хлопці у парку виловили диких каченят.

«Можливо хтось впізнає цих голодних і збідованих хлопців, які щойно в парку впіймали двох диких каченят, – Олена. –  Можливо, є якась відповідальність за такі дії? Качка кружляла над ними безпорадно. Ми вмовляли відпустити каченят. Саша плакала і просила відпустити. Але їм «на охоту» треба. Це, звісно, аргумент».

Каченят молодики виловили із води.

– Так, на фото видно, що вони мокрі. – розповідає сайту Про Те Олена Брода. – В неглибокому ставку при самому вході до парку з боку Надставної церкви. Це молоді каченята, не дуже прудкі, тому хлопцям було легко загнати їх в глухий кут.

Мені просто дивно, ми в них питаємо: невже у вас немає серця? А вони так холодно кажуть: “Ні, немає”. І мала моя так голосно плакала, аж заходилася, бо розуміла, що каченят вб’ють а ми буквально 15 хвилин тому неподалік годували таких самих. Але навіть дитячі сльози їх не зворушили, щоб відпустити тих качок.

Опубліковано Olena Broda 13 червня 2018 р.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.