Тернополянин скаржиться, що за кермом деяких автомобілів сидять не водії, а барани

1
1003

У Тернополі на вулиці Карпенка уже не перший день ремонтують підпірну стіну. Справа це добра і потрібна, але через ремонт трішки страждають жителі прилеглих будинків.

Саме про це веде мову тернополянин Юрій Руденський на порталі «Відкрите місто». Чоловік скаржиться, що багато водіїв тепер проїжджають через двір будинку № 11 по вулиці Миру. А проїзд у кінці двору перекритий.

Зараз у дворі рух, як на автостраді. А там бігає багато дітей. Жителі будинку попросили поліцейських встановити знак, що у тому місці тупик. Натомість там поставили знак «В’їзд заборонено». Проблема ж у тому, що водії на цей знак уваги не звертають.

Звернення Юрія Руденського направили у Відділ технічного нагляду. А там відповіли, що дорожні знаки виставлені згідно погодженої схеми організації дорожнього руху. І додали, що проблема закрита.

Але пан Юрій з цим не погоджується. Він скаржиться, що водії продовжують ганяти двором, створюючи небезпеку для жителів. І погоджений знак, тим «баранам» жодним чином не перешкода.

1 коментар

  1. Якби з тих “баранiв” брали штрафи як слiд вiдбирали права. згiдно закону. то й “барани” починали б думати. А то якось так. що нiякий закон. нiякi постанови та правила на Украiнi не дiють.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ