У Тернополі дають по 500 гривень навіть тим, хто цього не хоче (фото)

0
816

Повертаюся вчора додому, а у двері запханий якийсь папірець. Я давно вийшов з призовного віку, тому точно розумію, що не працівник військкомату його тут залишив. Податків ніби не приховую, то і якийсь фіскал не мав би у мою оселю заглядати. Секти усілякі намагаюся оминати, чого про них не скажеш.

Але що тут, під дверима, гадати. Витягую папірець. І оце так, оце несподівано у моє життя увійшов приємний сюрприз. Бо хто б що не казав, а не кожного дня тебе у дверях чекає подарунковий сертифікат на цілих 500 гривень. Зрозуміло, що сума не настільки велика, щоб почати стрибати від радості. Але тут, як мовиться, дрібниця, а приємно.

Ось тільки повертаю голову і сусідських дверях бачу точно такий самий папірець. І у наступних, і у ще одних. З цікавості піднімаюся поверхом вище. Тут уже навіть не у дверях, тут всі сходи тими сертифікатами встелені. Чи то сусіди їх повикидали, чи той, хто розносив, втомився і кинув просто так.

Я собі ось що ще подумав. Це ж яка багата ота фірма, якщо вона по 500 гривень усім роздає. Найцікавіше ж те, що я у жодних розіграшах участі не брав. То як міг стати переможцем?

Я за тим сертифікатом так і не пішов. Не люблю, коли мені щось нав’язують. Навіть якщо це 500 гривень…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ