Чому тернополянин обурюється поведінкою дівчат

5
6560

Коли намагаєшся сісти у громадський транспорт в годину пік, починаєш розуміти, що транспорту цього для Тернополя таки замало. І уже з нетерпінням очікуєш отих обіцяних великих, комфортабельних автобусів. Але мова зараз не про них.

Поговорити хочу про жінок у тому громадському транспорті. Так склалося, що останні кілька днів потрапляють мені на очі у переповнених маршрутках чи тролейбусах або вагітні жінки, або жінки з маленькими дітьми. Зауважив, як поводять себе пасажири стосовно них.

Як це не дивно, але першими таким жінкам місцем намагаються поступитися пенсіонери. Встають також чоловіки. Але, здебільшого, десь так років від тридцяти і старші.

А ось молодь вперто сидить. Скажу відверто, що поведінка молодих, так званих представників сильної статі мене чомусь давно не дивує. З тими усіма своїми гаджетами і навушниками вони виглядають настільки слабкими, що якби якийсь із них таки піднявся, це був би справжній шок. А ось поведінка молодих дівчат таки викликає певне здивування.

Бачив, як біля однієї такої стояла жіночка і маячила у неї перед очима животиком. І, судячи із розмірів животика, було зрозуміло, що не сьогодні-завтра на світ з’явиться новий щасливий володар картки тернополянина. І довго б отак та вагітна жіночка стояла, якби їй місце не поступилася знову ж таки пенсіонерка. Але і людині старшого віку сидяча пасажирка місце не запропонувала.

А ще одного разу біля такої ж юної дівчини стояла жінка з дитиною років двох на руках. І у тієї юнки не виникло жодного бажання відірвати свої сідниці від крісла.

У таку мить хочеться підійти і сказати:

– Сиди, дівчинко, сиди, прийде день і у такій самій ситуації тобі також ніхто не поступиться місцем…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

5 КОМЕНТАРІ

  1. Вагітній треба було запрпонувати сісти. А от не всі пенсіонери є пенсіонерами, і якщо хтось хоче сісти, то хай попросить, вік – не причина звільняти місце.

  2. Останнім часом стараюсь взагалі не сідати. Бо знаю що через зупинку-дві прийдеться поступатись місцем чи то дівчині, чи то пенсіонеру/вагітній чи просто літній людині.
    Та й скільки того Тернополя, 20хв і вже в іншому кінці міста.

  3. Считаю крайне неправильным делать замечание тому, кто сидит, если сам стоишь. Каждый отвечает за себя не чем поделиться стой и молчи. Жажда пообсуждать кого-то так и прет из украинцев. Никто не знает куда едет тот или иной человек и почему он сидит. Я сам сажусь в транспорте крайне редко в мои 35 меня все еще укачивает как ребенка, но если я сел, то значит я действительно устал и этому есть причина. У нас мужчина должен содержать семью, уступать место и кучу всего другого а то, что он тоже человек и может устать никто не думает И чем скорее все поймут, что находятся в стране переходного капитализма а, не социализма который те самые пенсионеры строили-строили да так и не построили тем скорее всем станет проще жить. А на счет молодежи, то она работает уже с первого курса, кто учебу оплачивает, кто родителям помогает, кто просто на себя зарабатывает, и не нужно никого осуждать лучше в час пик не переться в автобус когда все едут на работу или учебу, это пенсионерам, а подумать о своем комфортном передвижении заранее. А вообще пост о том, что кто-то кому-то не уступил место, еще большее жлобство чем сам поступок.

  4. Скажу так, можливо уе не зовсім морально, но давати місце комусь іншому у час пік, це самогубство. Не хочу тиснути б об тіла інших людей. А ображатись немає на що, кожний думає про себе)

  5. Я також не поступаюсь місцем пенсіонерам. І вважаю це нормально. Якщо літня людина захоче сісти є дуже геніальна ідея для цього. Запитати про це. А не тулитись до мене своєю тушею. Або почати нарікати на “сучасну молодь”. А те, що нав*язує той ваш СРСР соціум мене не хвилює ні секунди. Місце для літніх, мам з дітьми, та інвалідів є в кожній маршрутці. Воно обмежене, але це провина перевізника. Щоб не слухати всю ту фігню яку несе оце ваше покоління СРСР я краще занурюсь в телефон, і зрозуміло що можна чогось не замітити. І з гордістю стоятиму в літні роки!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ