Дуже поважний ювілей тернопільські пластуни будуть відзначати у Підгайцях

0
427

Тернопільська округа молодіжної організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України» щорічно в квітні проводить традиційне святкування Дня першої пластової (скаутської) присяги (ДППП), що символізує заснування пластового руху в Україні.

Цьогорічний захід ДППП відбудеться в м. Підгайці 14 квітня під гаслом «До щастя Вітчизну свою поведу» Він буде приурочений пам’яті пл. сен. Володимира Федорчука, який був жителем Підгайців, активним пластуном та борцем за волю України. Минулого року Володимир трагічно загинув, рятуючи життя свого вихованця. Це стало прикладом для сучасної молоді аби бути безкорисливим та  допомагати іншим. Володимир Федорчук – втілення патріотизму, любові до оточуючого, врівноваженість та жертовність.

Участь у заході візьме близько 500 пластунів з усіх осередків Тернопільської  та Хмельницької округ (областей) МО «Пласт-НСОУ»: Шумськ, Кременець, Бережани, Козова, Хоростків, Збараж, Тернопіль, Бучач, Підгайці, Верещаки, Хмельницький, Кам’янець-Подільський. В рамках програми святкування ДППП відбудуться мистецькі, розважально-пізнавальні, спортивні активітети, які сприятимуть підвищенню рівня освіченості, культури, патріотизму, пропаганди здорового способу життя, а також поширенню пластового скаутського руху на Тернопіллі.

Захід розпочнеться о 10:00 реєстрацією учасників на території Підгаєцького місцевого ринку. А далі пластуни відвідають могили пл. сен. Володимира Федорчука і пл.прих. Максима Скасківа, де відбудеться панахида. Після цього пройде вимарш пластунів вулицями міста до Майдану Незалежності (центр міста), де відбудеться урочисте відкриття, молитва благословення, привітання обласної, районної та міської влади, складання пластової присяги. Всі учасники та гості візьмуть участь у флешмобі «Пластова гаївка», на котрому співатимуть масово гаївки та водитимуть хоровод в центрі м. Підгайці. На заході передбачені розваги для всіх і кожного, тому з 14:30 до 18:30 будуть діяти активітети. Провід свята ДППП обіцяє зробити цей час незабутнім, оскільки присутні  зможуть перевірити свою витривалість, особливість складу розуму, сталеві м’язи, вправніть золотих рук, орлину точність блакитних очей, перевтілення, впевненіcть в собі, стресостійкість та рівень власного екстриму, а найголовніше віднайти втрачені скарби підгаєцьких князів!

Представники всіх пластових осередків Тернопільщини та Хмельниччини спільно з керівництвом області, Підгаєцького району та міським головою Підгайців висадять липову алею в пам’ять про пл. сен. Володимира Федорчука та святкування ДППП на Підгаєччині.

Для всіх любителів Instagram та просто для любителів зафіксувати цікаві моменти діятиме фотоконкурс з чудовими подарунками!

Протягом часу проведення активітетів на Майдані Незалежності діятиме Пластове містечко та Ярмарок, на який ласкаво просимо усіх бажаючих!

А о 18.30 розпочнеться справжня Пластова Ватра з найбільшим розмаїттям пісень, музики та ігор!

Запрошуємо усіх долучитися до святкування 106 річниці з дня заснування молодіжної організації Пласт в Україні.

 

Контактні особи – пл. сен. Оксана Шамрик, тел. 0673513541; пл. сен. Надія Федорчук, тел. 0971308473

Програма ДППП 2018

«До щастя Вітчизну свою поведу»

 

Час Етап програми Місце проведення
10.00-

10.30

приїзд учасників в м. Підгайці та реєстрація Місцевий ринок
10.30 Похід учасників на могилу

пл.сен. В.Федорчука та пл. прих. Максима Скаськів

Цвинтар за містом
11.00 Хода до центру міста
11.30 Урочисте відкриття, молитва і благословення, привітання влади, заприсяження Майдан Незалежності

(центр міста)

12.30 Флешмоб «Пластова гаївка» (всі пластуни, влада, гості) Майдан Незалежності

(центр міста)

13.00 Садіння алеї пам’яті В. Федорчука (влада, партнери та представники всіх осередків)
13.00 Обід для учасників заходу (новацтво, юнацтво, інструктори)
14.30 Квест, ярмарка, активітети для юнацтва та новацтва Майдан Незалежності та територія міста
18.30 Пластова ватра Місцевий ринок
20.00 Роз’їзд  учасників

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ