Як діти із Сходу відсвяткували Великдень на Тернопільщині (фото)

0
183

Півтори сотні дітей з Донецької області провели Великодні свята у родинах Тернопільської області. Школярі ознайомилися з особливостями західноукраїнських традицій святкування Пасхи, взяли участь у цікавих екскурсіях, майстер-класах з писанкарства. У понеділок, 9 квітня їх чекала ще й насичена розважальна програма — боулінг, катання на ковзанах, перегляд кінофільму в ТРЦ «Подоляни». Зустрівся з юними гостями зі Сходу голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«Діти України, не залежно від того народилися вони на Сході чи Заході, — це одна велика дружня родина. Завдяки подібним програмам обміну діти відчувають себе єдиним українським народом, що, безумовно, сприяє зміцненню нашої нації», — зазначив Степан Барна.

За його словами, діти із зони АТО — найбільш вразлива категорія, тому подібні заходи мають на меті хоча б на період свят змінити непрості обставини їхнього життя.

«У подальшому  ці діти також творитимуть майбутнє України і сьогодні наш обов’язок — надати їм змогу побачити рідну країною іншою — мирною, спокійною, благополучною. Завдяки цьому вони розуміють, що Україна — єдина і лише в єдності ми подолаємо всі наші проблеми та незгоди. Подібні акції, безперечно, проводитимуться й надалі», — наголосив Степан Барна.

Нагадаємо, групи дітей з Донеччини, зокрема Мангушського району, святкують Великдень та Різдво у теплому колі родин Тернопільщини вже протягом трьох останніх років поспіль. Цьогоріч, впродовж чотирьох днів, з 6 по 9 квітня, діти гостювали у сім’ях, які проживають у шести районах області — Кременецькому, Шумському, Зборівському, Збаразькому, Бережанському й Тернопільському.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ