Цілий місяць жителі Тернопільщини можуть приходити у поліцію зі зброєю

0
62

Місячник добровільної здачі зброї на Тернопільщині стартував  першого квітня і триватиме до кінця місяця. Заходи проводяться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження зброї у кримінальне середовище.

Можливістю без правових наслідків здати небезпечні предмети уже скористалися жителі області. Зі слів начальника сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Степана Джинджиристого, до підрозділів поліції здано 38 одиниць зброї. Серед них 23- мисливської гладкоствольної, з яких чотири перебували в незаконному обігу, по три – мисливської нарізної та холодної та 9 одиниць іншої. Також було здано дев’ять газових пістолетів, один з яких перебував у незаконному обігу та 230 набоїв.

Нагадуємо,  мешканці Тернопільщини, які протягом місячника здадуть незареєстровану зброю та боєприпаси, уникнуть кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання. Якщо ж поліцейські самі вилучать таку зброю, власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України. Також передбачено, що громадяни, котрі добровільно здадуть мисливську зброю правоохоронцям, зможуть у подальшому легалізувати її, тобто зареєструвати на себе та отримати у користування.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ