Через неякісний ремонт у райцентрі на Тернопільщині може згоріти школа

0
273

Про те що у Монастириській ЗОШ ремонт провели з порушенням протипожежних правил техніки безпеки, розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці Світлана Безділь.

Жінка акцентує увагу на тому, що в актах виконаних робіт вказали мінеральну вату, насправді ж під час ремонту використали пінопласт. А він, як відомо, доволі горючий матеріал.

Представники місцевої влади уже програли два суди. До слова, до суду звернулися представники державної служби з надзвичайних ситуацій. І сталося це після перевірки школи на предмет відповідності правил протипожежної безпеки. На обох судових засіданнях, які таки відбулися, мова йшла про значні порушення під час ремонту:

– зовнішні стіни школи облаштували горючими матеріалами;

– дерев’яні конструкції не обробили вогнезахисними речовинами;

– у приміщені школи не встановили протипожежну сигналізацію.

У той же час місцева влада продовжує наполягати, що у школі не просто все добре, а навіть краще. І так само наполегливо продовжує судитися. Логіка така – поки дійде до апеляційного суду, проблему вдасться якось вирішити.

Пані Тетяна зауважує, що діти навчаються у небезпечних для життя умовах. Але у нас же як заведено? Правила безпеки? Ні, не чули. А ось коли трапиться якась трагедія починають шукати не винних, а крайніх і проводити усілякі перевірки. Замість того, щоб випередити і не допустити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ