Тернопільську «Ниву» буде тренувати володар «Золотого м’яча»

0
2388

Кілька тижнів тому тренером ФК «Хмельницький» став колишній гравець київського «Динамо» і ще багатьох маловідомих команд Олександр Алієв. Керівництво тернопільської «Ниви» також вирішило пошукати для своєї команди тренера, на якого почали б ходити глядачі. Можна було, звичайно, запросити Артема Мілевського. Але враховуючи, що Тернопіль надто близько до Хмельницького, вирішили не ризикувати. Бо хто ж знає, у барах якого міста потім би довелося шукати цю солодку парочку.

А тут, як же доречно, якраз сьогоднішній тренер збірної України Андрій Шевченко заявив, що дуже мріє потренувати якийсь клуб. Керівництво «Ниви» не стало відкладати справу у довгу шухляду і одразу послало до Андрія Миколайовича кур’єра з пропозицією. Пропозиція була така, що колишній лідер «Мілана» і володар «Золотого м’яча» відмовитися не зміг.

Щоправда, доведеться дочекатися закінчення відбіркового циклу до Чемпіонату Європи. І вже тоді на тренерському містку «Ниви» з’явиться такий тренер, що хмельничанам залишиться лише заздрити і лікті гризти.

З 1 квітня, любі тернополяни…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ