У Тернополі відбудеться епічна битва між вчителями різних шкіл

0
189

Не знаю як хто, а я петицію про встановлення у Тернополі пам’ятника Майстру Йоді сприймав як тонко приховану іронію.

А ось перемога у громадському бюджеті проекту «Пам’ятника вчителю» вартістю мільйон гривень свого часу мене трішки шокувала. Попри запевнення, що це призведе до стрімкого збільшення кількості туристів у нашому місті, здавалося, що отой мільйон можна було потратити на щось більш варте уваги.

І ось сьогодні, за тиждень до завершення голосування, петиція про пам’ятник героєві «Зоряних війн» набрала необхідну кількість голосів. Відповідно, тепер її повинні розглянути і дати обґрунтовану відповідь – чи бути у Тернополі такій скульптурній композиції.

До слова, у Європі такий пам’ятник поставили лише у Київському ботанічному саду. Ще такий є в австралійському Клівленді.  Кілька років тому п’яний велосипедист серед білого дня викрав постамент. Щоправда, поліції таки вдалося затримати злодія і повернути фігуру «майстра» на своє місце.

Отже, тепер тернополянам залишилося дочекатися, хто переможе – вчитель класичної школи чи Майстер Йода. Хоча, як на мене, великої різниці між ними нема. Адже всі вони визнають, що знання – це сила.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ