На цю тему тернополяни дуже скоро більше не будуть розмовляти

0
570

Не скажу, що тернополян м’ясом не годуй, але дай поговорити про вегетаріанців. Люблять у нас таки заглянути комусь у тарілку. А ще тварин люблять бездомних. По-різному люблять, я б сказав кардинально по-різному. Про зелені насадження люблять тернополяни потеревенити – дерева усілякі і кущики. І все ж чи не улюблена тема розмов – це громадський транспорт.

Воно і не дивно – у цих маршрутках не настільки їхати хочеться, наскільки про них говорити. А ще ж водії. Це ж не те що тема для кількох слів, вони інколи цілої дискусії варті.

І ось у міській раді вирішили позбавити тернополян задоволення зубоскалити на цю тему. Там вирішили закупити трохи більше 100 великих автобусів. У кожному буде від 80 до 100 місць. За великим рахунком десь стільки ж, скільки спроможні запхати до салону водії маршрутки у годину пік. А їздити новий транспорт буде на газі. Це має значно покращити екологічну ситуацію у місті. І станеться усе це практично через кілька місяців.

А те, що у тернополян стане на одну тему для довгих розмов менше, мало кого хвилює. Залишається сподіватися, що хоча б водіїв наберуть старих. А то якось буде навіть нецікаво – проїхатися у громадському транспорті і не описати потім це у Фейсбуці як ледь не найцікавішу пригоду усього твого життя.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ