Щоб не платити 50 гривень, тернополянка дуже швидко бігла

0
1815

Тернополянка обдурила адміністратора спортивно-танцювальної студії OXYGEN. Прийшла на пробне заняття з хатха-йоги. Щоб не платити 50 гривень, після заняття просто втекла.

– По телефону спершу сказала адміністратору Юлі, що я їй дозволила прийти на безкоштовне перше заняття, – розповідає керівник спортивно-танцювальної студії  OXYGEN Оля Яремко. – Але насправді такого не було. Юля їй тоді відповіла, що ми не проводимо безкоштовних занять, але якщо керівник студії справді так вирішила, то так і буде.

За 8 років тренерського стажу в Олі Яремко такий випадок стався вперше.

– Вона прийшла, побачила мене, і зрозуміла що халява не пройде, – продовжує. – З порогу сказала, що оплатить після заняття як за разове або якщо сподобається, то як за абонемент.

Жінці десь 45 років. З першого погляду не сподобалась. Поводила себе дивно. З перших хвилин привертала до себе багато уваги. Розпитувала тренера про покази до тренувань, метушилась, вже в залі взяла дитячий маленький килимок і постелила його по вертикалі до всієї групи (в інший бік, ніж уся група). А після заняття пані вдяглась і почала втікати. Юля вибігла за нею до коридору, але вже на вулицю за нею бігти не стала.

Разове заняття коштує 50 гривень. Учасники танцювальної студії дуже дивуються. Кажуть, що це не настільки великі гроші, щоби когось дурити і потім втікати.

– Але це таке. – продовжує тренер. – Ми посміялися потім. За 50 гривень проблеми не робимо. До нас багато цікавих людей приходить і випадки бувають різні – через день є якісь приколи, але зі студії ще так ніхто ніколи не втікав.

Колись я практикувала безкоштовні пробні заняття, тобто клієнт міг прийти на перше безкоштовне і попробувати чи йому подобається. Але звернула увагу, що є контингент людей, любителів халяви, які просто ходять по безкоштовних заняттях у різні клуби. Тому я цей варіант в себе відмінила. Натомість клієнт вирішує після заняття – оплатити як за разове чи взяти абонемент.

До слова, заняття з хатха-йоги Dance studio “Oxygen” тривають у понеділок, середу, п’ятницю о 18:30.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ