Жінки в Тернополі також купують квіти перед 8 Березня

0
1556

Наталя Качечка завжди усміхнена. Жартує, це тому, що до неї приходять люди, налаштовані на свято. У когось день народження, весілля, концерти, перемоги, нагороди…

– Найчастіше беруть сезонні квіти – тюльпани, нарциси, гіацинт, – каже продавчиня. – Але, звичайно, вишуканий варіант – це троянди. Вони різні. Зараз, перед 8 Березням від 40-60 грн. Частіше – білі й червоні, менше оранжеві.

– А хто купує?

– Чоловіки, звичайно. Дружинам, колегам, подругам. Жінки купують теж. Буває, коли жіночий колектив. То чому залишатися без уваги?

– Але ж квіти – це дорогі дарунки, які швидко зівянуть..

– О, не кажіть, – заперечує пані Наталя. – Треба знати секрети. А вони прості. Перед тим, як поставити, наприклад, троянди у вазу, потрібно обрізати нижні листки, зрізати ніжку навкіс і розрізати навхрест – так квітка не загниватиме і швидше поглинатиме воду. Щодо води, то вона має бути кімнатної температури. Троянди не люблять холодної води. У вазу варто покласти таблетку аспірину, або кубик цукру. Якщо троянди вирощені на хімікатах, то у воду даємо кілька крапель відбілювача.

– З трояндами зрозуміло, а от тюльпани в’януть досить швидко.

– Ви знову неправі. Тюльпани треба ставити у крижану воду навпаки. Навіть можна додати кілька кубиків льоду. Листя, яке заливають водою, обрізати теж, щоб не загнивало. Їх не можна ставити поряд з фруктами – яблуками, мандаринами і т.д. А також вони не люблять сусідства з іншими квітами, особливо з нарцизами, бо ті пускають слиз.

І так, воду міняйте щодня, зрізт оновлюйте і троянди у вас квітнутимуть до 1,5-2 місяців, а тюльпани до 2-3 тижнів виглядатимуть свіжими.

Воксана ШВАРЦ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ