Тернополянка придумала, як уникнути черг до лікарів вузького профілю

1
331

Тернополянка Вікторія Ігорівна Бриль скаржиться на великі черги у міських поліклініках до лікарів вузького профілю – окуліст, невропатолог, лор… Жінка зауважує, що інколи у черзі можна провести до 5 годин. А це дуже незручно особливо для людей, які працюють. Адже доводиться відпрошуватися на роботі і ніколи не вгадаєш, на скільки саме часу.

Тому Вікторія Ігорівна пропонує трішки змінити принцип запису до таких лікарів. Відповідну петицію вона зареєструвала на сайті міської ради.

Для того, щоб люди не сиділи годинами під кабінетами, потрібно створити електронну чергу. І реєструватися або через інтернет, або ж телефоном. Пацієнт може наперед домовитися про час, у який його прийме лікар. У такому випадку на кожного пацієнта витрачатимуть 20 хвилин.

Для людей, які потребують невідкладної допомоги, у поліклініках повинен бути черговий лікар, який прийматиме їх у порядку “живої” черги.

1 коментар

  1. це не тернополянка придумала. а так працюють в Росii всi лiкарi вже декiлька рокiв. Так що про немиту Росiю Порошенко дарма виражався. Подивiться на себе в першу чергу в дзеркало.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ