У Тернополі собак розстрілюють з мисливської рушниці (фото)

0
293

На своїй сторінці у Фейсбук Liudmyla Sha повідомила про просто жахливий випадок.

«Друзі, знайомі, журналісти, тернополяни, прошу максимальної уваги і розголосу! – пише вона. –  Вчора, 10.02.2018 близько 22:30 в м. Тернопіль на розі вулиць Спортивна – Злуки безпосередньо біля дитячого садка №31 (неподалік піцерії Сорренто) сталося вбивство.

Невідомий двічі стріляв в безпритульних тварин з мисливської рушниці, вбивши місцеву собаку. Бідолашна тваринка, стікаючи кров’ю, пробігла ще близько 200 метрів з вогнепальною раною, добігла до пропускного пункту гаражного кооперативу, де на звуки пострілів і шуму вибіг сторож, і померла. Сторож відразу викликав поліцію. Дослідивши територію, працівники поліції знайшли неподалік гільзу, склали протокол…

Однак, ми з вами знаємо, що лише масове поширення і розголос може сприяти розслідуванню цієї справи і знайденню вбивці, інакше під загрозою всі ми!
На жаль, у стані шоку, сторож не запитав ні прізвища поліцейських, ні номеру протоколу, але з його слів ми знаємо, що у них є матеріал для подальшого розслідування і встановлення правосуддя!

Також просимо відгукнутись людей, котрі можливо стали свідками даного випадку чи хоча б щось чули: мешканців прилеглих будинків, перехожих чи проїжджаючих неподалік водіїв. Година була не пізня, а дорогою, що веде на гаражі в цей час у вихідні проїжджає немало машин. Людину з рушницею в руках чи кейсом для рушниці важко не помітити, а на звук пострілу оглянутись – тим більше!

Нагадаю, що згідно законодавства, жорстоке поводження з тваринами за різних обставин може каратись позбавленням волі до 8 років. Вже не говорячи про страшну небезпеку, що якийсь псих отак посеред вулиці біля житлових будинків і дитячого садку може розгулювати собі з рушницею і стріляти по живим істотам!

Благаю, допоможіть поширити цей крик душі! Загибла собака була нашим другом… У неї було ім’я, у неї було важке життя, мудрий втомлений погляд матері, і вона не дочекалась притулку і захисту у європейському місті Тернополі. Прости, маленька…»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ