Чому цими днями тернополянам краще не ходити до катедри

3
4399

Сьогодні у Тернополі стартував черговий фестиваль – «Сала і самогону». І я там був. Меду не бачив, пива не пив, самогонки не пригубив, а сала було явно замало, як для фестивалю. Але мова не про асортимент.

У мене не виникло відчуття, що я на фестивалі. Я чомусь побачив їдальню під відкритим небом. І відвідувачі цієї їдальні не настільки харчувалися, наскільки багато пили і трішечки їли.

Але знову ж таки – мова навіть не про це. А про місце, яке обрали для проведення фестивалю. Довго потрібно було думати, щоб організувати його біля найбільш відвідуваної церкви міста.

Воно коли вітер дує у протилежному від катедри напрямку – ще куди не йшло. А ось коли починає задувати у той бік… А запах шашликів ніс відчуває ще на Театральному майдані.

І скажіть мені, як відвідувачам катедри у таких умовах думати про вічне і високе, якщо шлунок постійно подає сигнали?

І це ще не все. Ще ж увечері, якраз, коли правлять вечірню, будуть концерти, А серед виконавців і рок-гурти. А ще – заявили про якогось Річі Колючого. А цей персонаж виглядає так, що у сутінках якась віруюча бабуся може подумати, що самого чорта вживу побачила.

Щоб хто не казав, а якось воно не парується – церква і такий фестиваль. Таки можна було інше місце обрати. А то три дні – хоч до храму не ходи.

Марко КЛЕВЕЦЬ

3 КОМЕНТАРІ

  1. А що фестиваль? Попи так харчуються кожного дня, і шашлики і випивка, для попів не має ні посту ні релігії тільки в очах одні гроші. Подивіться, кожний піп, жирний як свиня, думаєте це від того що вони постять? звісно ні, це від того що кожного дня їдять шашлики з свинини і запивають алкоголем!

  2. Колись дбали про те, щоб алкоголізація в місті зменшувалася, не дозволяли продавати спиртні напої (і пиво) в парках міста, а тепер продають міцний алкоголь і в парках і рекламують в самому центрі міста, біля християнського храму. Ганьба міській владі!

  3. Шановні тернопільські провінціали, на чолі з паном Клевцем. Розкажу вам історію. Приїжджаєте ви в славне місто Амстердам, саму справжню європейську столицю. Центр міста, дуже красивий католицький храм. Навпроти… бордель, дівчата стоять прямо у вітрині. Розумію, що це викличе у вас шок і праведний гнів, але ніхто проти цього не протестує, ба більше ніхто й особливої уваги не звертає. Мораль цієї баї наступна: влада церкви закінчується в церкві, все що за її межами – це не менш свята приватна або комунальна власність, до якої святі отці не мають жодного стосунку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ