У Тернополі розшукують хлопців, сильніших за ведмедя (відео)

0
803

Минулої ночі у Тернополі поблизу кав’ярні “Скаварідка”, що на вулиці Валовій двоє хлопців вступили у нерівний бій з білим ведмедем. І юнакам вдалося довести, що таки людина цар природи. Хижому звірові добряче дісталося. Можливо тому, що зроблений він з фанери і не міг дати здачі.

Замість нього це вирішили зробити працівники закладу. Хоча заяву про хуліганський вчинок уже зареєстрували у відповідних органах, вони виклали у Фейсбуці ще й відео інциденту. Просять людей, якщо хтось впізнає цих “героїв нашого часу”, повідомити адміністрацію кав’ярні.

Шукаємо бравих хлопців, котрі вночі гамселили нашого ведмедика.Якщо впізнаєте когось з цих двох чи тих чотирьох менш сміливих на розі, пишіт в приват, ми їх шукаємо.Не для того, щоб погрозити пальчиком чи присоромити (заява в поліції вже є), а для того, щоб інші зважали: руйнувати багато розуму не треба, людина має створювати, і не прецеденти, а щось корисне для інших. Якщо ж клепки вистачає тільки на дурне, то воно дожене ще на цій круглій землі. Усім добра.

Опубліковано СКАВАРІДКА 29 січня 2018 р.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ